SEO Ve Google Adwords

AdWords için sabit bir bütçe belirlemeniz gerekir. SEO için belirli bir hedef belirlersiniz ve o hedefe ulaşana kadar harcarsınız. Hedefinize ulaştığınızda، harcadığınızdan daha fazlasını kazanacaksınız. Adwords SEO’dan çok daha hızlıdır ve birkaç saat içinde üst sıralarda yer alırsınız. SEO ile hedefinize ulaşmanız en az birkaç ay sürer ve bu süre sektördeki rekabete göre değişiklik gösterir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ، Adwords’ten daha kalıcıdır ، لها zaman zirvedesiniz ؛ AdWords ile reklamınız sınırlı bir süre için yayınlanacaktır. Geniş kitlelere ulaşarak bilinirliğinizi artırmak، geleceğe yatırım yaparak büyük kazançlar elde etmek için SEO؛ Adwords kısa vadeli günlük gelir için uygundur. SEO’dan elde ettiğiniz yatırım getirisi daha yüksektir. AdWords ile، bir tıklama için ödediğiniz ücretler yüksektir. SEO Yarışması Çok tıklamadan yüksek getiri elde etmek için çok harcamanız gerekiyor. TO düşük. Kullanıcılar genellikle (٪ 80) SEO ile daha üst sıralarda yer alan siteleri tercih ediyor.

AdWords، en yüksek sıralamayı alacağınızı garanti etmez. Doğru stratejiyi izlerseniz، SEO sizi her zaman hak ettiğiniz yere götürür. Evet، şimdi farkları biliyorsunuz. Şimdi hedeflerinizi düşünün ؛ Kısa vadeli veya uzun vadeli sonuçlar isteyip istemediğinize karar vermek، seçiminizi çok daha kolay hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir