Dijital Pazarlama Ve Holistik SEO

Dijital pazarlamanın vazgeçilmez bir parçası olan SEO ile ilgili her gün yeni bir kavramla karşılaşıyoruz. Arama motoru algoritması güncellemelerine ayak uydurmaya çalışan yeni bir konseptle karşı karşıyayız. Bütünsel SEO. Kapsamlı arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Geleneksel SEO çalışmalarına göre daha kapsamlı ve detaylı kapsamlı SEO çalışmaları, tüm dijital kanallarda bütünlük ve fikir birliği ile yürütülmektedir. Strateji, sosyal medya, içerik pazarlaması ve kullanıcı deneyimi, tüm SEO’nun temelini oluşturur.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) ile ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalarda genellikle arama motorları hedeflenmiş ve arama motorları için daha ilgi çekici hale getirilmeye çalışılmıştır. Kullanıcı deneyimi ve davranışı göz ardı edilir. Öte yandan, genel SEO, daha fazla kullanıcı deneyimi düşünmemiz gerektiğini söylüyor.

Kendi kullanıcı odaklı içerik pazarlama stratejimizi geliştirmemiz gerekiyor. Kullanıcılarımız ve müşterilerimizle her kanalda iletişim halinde olmamız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir